Projekt zdrowy sen. Sen pełen wartości – rutyna na dobranoc.
Marzysz, aby szybko zasypiać i budzić się wypoczętym? Poznaj techniki, dzięki którym poprawisz jakość swojego snu i prawdziwie się zregenerujesz. Stwórz wieczorną rutynę, która uspokoi, ukoi i pomoże wytracić prędkość przed sennym „resetem”. Praktyczne metody automasażu i oddychania pudełkowego.
Ten kurs powstał dla Ciebie, jeśli:
Chcesz poprawić jakość swojego snu.
Masz problemy z zasypianiem.
Masz stresującą pracę i szukasz prostych metod, które pomogą Ci się zrelaksować.
Zobacz więcej
Kurs składa się z:
Wideo
6x 5-7 minutowych lekcji wideo z ekspertem
Podczas kursu dowiesz się:
Jak przygotować się do snu.
Jakie ćwiczenia pomogą Ci szybciej zasnąć.
Jak dieta wpływa na Twój sen.
Jakie techniki oddechowe pomogą Ci zrelaksować się przed snem.
Zobacz więcej
Treść kursu
6 lekcji 0 quizów

Absolwent wychowania fizycznego warszawskiej AWF. Trener osobisty, magister fizjoterapii, instruktor sportu. Z ruchem związany od wielu lat, zarówno od strony trenerskiej, jak i zawodniczej.

W tej lekcji dowiesz się, dlaczego sen jest ważny, co powoduje zbyt mała ilość snu, ile powinniśmy spać oraz co możemy zrobić, żeby poprawić jakoś snu.
W tej lekcji skupimy się na zależności między dietą a snem. Dowiesz się, jaka jest najlepsza dieta, jakich substancji powinniśmy unikać, aby lepiej spać oraz poznasz najskuteczniejsze suplementy, które mogą wspomagać wyciszenie przed snem.
W tej lekcji dowiesz się, dlaczego warto wykonywać ćwiczenia rozciągające przed snem. Lekcja ma wymiar praktyczny​. Poznasz 9 ćwiczeń rozciągających, które skutecznie rozluźnią Twoje ciało.
W tej lekcji dowiesz się, czym jest automasaż, inaczej rolowanie oraz poznasz podstawy jego wykonania.​ Pokażę Ci 7 ćwiczeń, które pomogą skutecznie rozluźnić Twoje ciało.
W tej lekcji skupimy się na ćwiczeniach oddechowych. Zademonstruję Ci 5 sprawdzonych ćwiczeń,​ które są prostym i łatwym sposobem na radzenie sobie ze stresem, zrelaksowanie i wyciszenie przed snem.
W tej lekcji poznasz ćwiczenia fizyczne, które pomogą Ci się rozbudzić i wpłyną na lepsze funkcjonowanie po pobudce.
Kurs obejmuje:
  • 6 lekcji wideo