Projekt mobilność w treningu. Bądź mobilny i stabilny – zobacz, jak podnieść jakość swoich ćwiczeń.
Czujesz, że w trakcie treningu coś ogranicza Twoje ruchy? Ten kurs pomoże Ci zrozumieć i poprawić technikę wykonywanych ćwiczeń. Poznaj zasady mobilności i stabilności – zobacz, jak z nimi pracować, aby poprawić jakość swoich treningów. Wykonuj ćwiczenia prawidłowo, aby zyskać zamierzone efekty.
Ten kurs powstał dla Ciebie, jeśli:
Masz problemy z zakresem ruchomości w stawach.
Chcesz poprawić swoją mobilność.
Chcesz dobrze przygotować się do treningu.
Chcesz poprzez poprawę swojej mobilności wpłynąć na lepszą technikę wykonywania ćwiczeń.
Zobacz więcej
Kurs składa się z:
Wideo
6​x 5-7 minutowych lekcji wideo z ekspertem​
Podczas kursu dowiesz się:
Jak ocenić swoją mobilność za pomocą prostych testów.
Jak rozpocząć pracę nad poprawą swojej mobilności.
Zobacz więcej
Treść kursu
6 lekcji 0 quizów

Absolwent wychowania fizycznego warszawskiej AWF. Trener osobisty, magister fizjoterapii, instruktor sportu. Z ruchem związany od wielu lat, zarówno od strony trenerskiej, jak i zawodniczej.

W tej lekcji dowiesz się, jaka jest różnica między mobilnością a rozciąganiem oraz czym jest koncepcja staw po stawie. Poznasz także konkretne korzyści płynące z pracy nad mobilnością.
Sprawdź, jaka jest forma Twojej mobilności! Te 7 testów pomoże Ci ocenić zakres ruchomości w stawach. Wykonaj je i dowiedz się, jakie ćwiczenia będą dla Ciebie najlepsze!
Wyeliminuj najczęstsze błędy podczas wykonywania przysiadów. Te proste ćwiczenia poprawią Twoją mobilność i przygotują do dalszych treningów.
Poznaj praktyki, które poprawią zakres ruchu zgięcia w stawie ramiennym. Ćwiczenia, których się nauczysz, pomogą Ci poprawnie i bezpiecznie wykonać stanie na rękach.
W lekcji nauczysz się podstawowych zasad i prawidłowej techniki wyciskania sztangi na ławce płaskiej. Poznasz ćwiczenia, dzięki którym odpowiednio przygotujesz ciało do takiego treningu.
Poznaj dwa podstawowe ćwiczenia, które powinna opanować każda osoba przed wykonywaniem martwego ciągu z obciążeniem. Zobacz, jak zwiększyć elastyczność i zakres ruchomości w trakcie treningu.
Kurs obejmuje:
  • 6 lekcji wideo