Wszystko co musisz zrobić, aby dołączyć do kursów dobrze zaprojektowanych to mieć aktywną kartę MultiSport!
13 miesięcy wiedzy, motywacji, inspiracji.
Startujemy 23 lutego 2023
Ekspercka wiedza bez limitu.
Dołącz do tylu kursów, do ilu tylko zechcesz. Sprawdź, które tematy w sześciu zaproponowanych przez nas kategoriach interesują Cię najbardziej! Pamiętaj, że najwięcej skorzystasz, jeśli zrealizujesz je wszystkie.
Krok po kroku – dostęp do kolejnych lekcji w ramach jednego kursu zdobywasz po kolei.
Po ukończeniu jednej lekcji, aktywujemy dla Ciebie następny moduł po 7 dniach. Wszystko z myślą o konsekwentnym realizowaniu materiału – wyciągnij z niego jak najwięcej!
Im dłużej z nami jesteś, tym więcej zyskujesz!
Twój staż w Zaprojektuj Formę liczymy od momentu dołączenia do wspólnego projektowania, czyli rejestracji na stronie forma.kartamultisport.pl. Wraz z naliczanym stażem zyskujesz dostęp do kolejnych kursów, materiałów, a także atrakcyjnych bonów na Twoje przyjemności! Pamiętaj jednak, że staż przestaje być liczony w momencie dezaktywacji Twojej karty MultiSport.
Jeśli w trakcie projektowania formy zmieniasz pracodawcę i aktywujesz swoją kartę w innym miejscu – daj nam znać! Zawsze wspieramy konsekwencję – do projektowania możesz wrócić poprzez szybką aktualizację swoich danych na www.kartamultisport.pl/moje-konto/ustawienia lub poprzez kontakt z Infolinią tel: (22) 242 42 42, mail: infolinia@benefitsystems.pl. Na aktywację karty i aktualizację danych masz 31 dni! Jeśli w tym czasie nie wykonasz żadnej akcji, Twoje konto w Zaprojektuj Formę zostanie zablokowane. Jeżeli wyrazisz chęć ponownego przystąpienia, będzie to możliwe, jednak realizację kursów i naliczanie stażu musisz wówczas zacząć od początku.
Zobacz więcej
Ucz się, ćwicz i pamiętaj o drobnych
przyjemnościach!
Zobacz, jakie nagrody możesz wygrać!
BON ZAKUPOWY
25 PLN
BON ZAKUPOWY
25 PLN
BON ZAKUPOWY
25 PLN
BON ZAKUPOWY
25 PLN
BON ZAKUPOWY
Ekspercka wiedza bez limitu
Agata Brama
Iwona Piątkowska
Kazimierz Giemza
Krystyna Dębicka
Małgorzata Czyżewska
Martyna Stasiak
Michał Kaczmarek
Piotr Czyżewski
Wera Jaromin
Lepsza forma, więcej nagród!
Im dłużej z nami jesteś, tym więcej zyskujesz,
bo lubimy nagradzać wytrwałość

*Bony możesz odebrać w dowolnym momencie, jednak warto zrobić to jak najszybciej – ich liczba jest limitowana! Uzupełniamy je na bieżąco, jednak tylko do momentu ich wyczerpania. Im szybciej zdecydujesz się na odbiór nagrody, tym większa szansa na jej zdobycie
Po 5 miesiącach od rejestracji, będziesz mógł odebrać bon o wartości 25zł do wykorzystania w wybranych sklepach (ich listę znajdziesz w zakładce Twoje nagrody).
Po 11 miesiącach będzie na Ciebie czekał kolejny bon o wartości 25zł.

*Bony możesz odebrać w dowolnym momencie, jednak warto zrobić to jak najszybciej – ich liczba jest limitowana! Uzupełniamy je na bieżąco, jednak tylko do momentu ich wyczerpania. Im szybciej zdecydujesz się na odbiór nagrody, tym większa szansa na jej zdobycie
Jeszcze więcej nagród! Będąc w formie, płacisz mniej.
Mamy dla Ciebie ofertę zniżek do wybranych sklepów (zakładka Twoje nagrody). Dostęp do nich zyskujesz już w momencie zalogowania do kursów. Ich ilość również jest limitowana – dostarczane przez nas oferty to niespodzianka – nie czekaj z jej rozpakowaniem. Zniżki będą dodawane cyklicznie, jednak tylko w określonej liczbie, więc kto pierwszy, ten lepszy.